суббота, 22 мая 2010 г.


Щоденний макіяж


   Краса - страшна сила, а щоб створити її, потрібно докласти ще й величезні зусилля. Навіть якщо ваша зовнішність ідеальна, привід змінити в собі хоч щось знайдеться. Якщо ж ви незадоволені собою і знаєте про якісь (нехай і дрібні) недоліки, простір для само-«апгрейду» відкривається колосальний. Fashion-індустрія сьогодні зробила дуже багато для того, щоб перетворити недоліки в достоїнства, а достоїнства - підкреслити і прикрасити яскравими аксесуарами.


   Мистецтво бути весь час у формі, красиво одягатися і наступати на п'яти моді зараз цінується чи не більше, ніж природна краса. Бути привабливим, до біса привабливим, можна, і не маючи унікальні зовнішні дані. Досить вірити в себе і працювати над образом.


   Важливою складовою цієї роботи є мистецтво макіяжу, навчитися якому простіше, ніж може здатися на перший погляд. Макіяж - це більше, ніж просто «бойове розфарбовування», якому ви приділяєте 2 години перед походом на побачення або вечірку. Макіяж - це мистецтво бути красивим і вночі, і вдень. Більш того, денний макіяж в якомусь сенсі більш важливий, ніж вечірній. Адже справедливо зазначала одна кіно-діва: щоб бути богинею достатньо 15-ти хвилин, щоб виглядати природно, мало двох годин. 

 
   Дуже важливим моментом при створенні макіяжу є підбір засобів для обличчя. Наприклад, тональні креми зазвичай підбираються не тільки під відтінок шкіри або тип макіяжу (денного або вечірнього), але і під тип самої шкіри. При нормальній шкірі і без дефектів можна використовувати зволожуючі і тонуючі креми-флюїди.


   Для сухої шкіри підходять тональні креми із зволожуючим ефектом. Якщо шкіра пересушена, застосовуйте кремоподібні тональні засоби, що містять пом'якшувальні масла. Щоб не акцентувати зморшки, наносити крему краще вологою губкою. Купуючи тональний крем, спочатку нанесіть штрих на щоку: його колір повинен співпадати з кольором шкіри.


   Якщо ви можете похвалитися красивою і здоровою шкірою, не тонуйте все обличчя, підмалюйте тільки зону очей. Покрийте область навколо очей пензликом, це дозволить більш тонко розподілити крем на повіках. Пензликом захоплюйте за один прийом дуже маленькі порції і розтирайте штрихами у напрямку від центру лиця до скронь. Під очима шар крему потрібно промокнути, щоб він не забивався в зморшки при мімічних рухах. Шию зазвичай не тонують, лише злегка припудрюють.


   Правильні пропорції і виразність обличчя багато в чому залежать від кольору і форми брів, тому дуже важливо приділити їм увагу. Правильна форма брів відкриває очі і робить обличчя молодим. Внутрішній куточок брови повинен знаходиться на одній вертикалі з внутрішнім краєм ока, а зовнішній не повинен бути нижче внутрішнього і повинен перебувати на дотичній - куточок губ і зовнішній кут ока. В іншому випадку погляд здаватиметься сумним. Брови фарбують тінями, спеціальним олівцем для брів і фарбами. Найлегший варіант - тіні. Використовуючи твердий олівець для брів, акуратно промалюйе прогалини між волосками, не акцентуючи штрихи. 


   Також для того, щоб зробити погляд ясним і відкритим, використовуйте світлий консілер. Обережно розподіліть його подушечками пальців тонким шаром, захопивши темні плями під очима і на верхній повіці. Потім світлими і легкими тінями висвітлити очі від лінії росту вій до надбрівних дуг.

   Для складки на віці використовуйте більш темні тіні, зафарбовуючи складки від зовнішнього кута до внутрішнього. Після цього проведіть тонку межу олівцем по лінії росту вій, починаючи від зовнішнього кута до внутрішнього. Щоб погляд вийшов більш м'яким, лінію розтушуйте. 


   Тонким пензликом, використовуючи той же колір, що й на верхньому повіці, трохи нижче лінії вій намалюйте тонку лінію, починаючи від зовнішнього кута ока. На внутрішній кут ока нанесіть білі тіні. Потім м'якою щіточкою додайте тонкий шар світлих (можна - перламутрових тіней) від лінії росту вій до надбрівних дуг, змішавши всі межі тіней. Розтушуйте всі тіні. Великим м'яким пензликом видаліть надлишки косметики.


   Потім нанесіть туш, починаючи від коріння вій, плавно до самих кінчиків. Не намагайтеся набрати на пензлик як можна більше фарби - тоді вії можуть склеїтися. Нижні вії намалюйте трохи, видаливши надлишок туші спеціальною щіточкою. 


   Останній штрих вашого іміджу - губи. Якщо хочете зробити їх більш повними, підкресліть природний контур губ, завдавши лінію по зовнішній межі контуру олівцем, відповідним кольором помади. Акуратно заповніть пензликом простір між намальованими лініями. Потім нанесіть пензликом велику кількість перламутрового блиску що створить ефект повних губ.


   Щоб надати губам додатковий об"єм, на нижню губу нанесіть трохи більше блиску, ніж на верхню. 


   Проведіть над верхньою губою м'яким світлим олівцем лінію трохи вище намальованого контуру. Олівець повинен трохи висвітлити область над верхньою губою. Для того, щоб кордони були непомітні, губкою розтушуйте намальовану лінію.


   Бути красивим - мистецтво, і чим більше ви практикуєтеся в ньому, тим краще виходить і тим менше залишається у дзеркалі якихось нюансів, які неодмінно треба прибрати .


Комментариев нет:

Отправить комментарий